Oferta


➲ Opiekun oferty: Kliknij, aby pokazać numer kontaktowy
 Podaj e-mail lub tel. komórkowy, wyślemy na niego numer kontaktowy:

Obóz angielskiego dla młodzieży w Limassol na Cyprze (6-18 lat), wylot z Warszawy

Limassol Limassol Cypr
Transport:Samolot
Wyżywienie:śniadanie, Obiad, Kolacja
Zakwaterowanie:Inne
Wyposażenie:
 • Basen
 • TV
 • Telefon
 • Klimatyzacja indywidualna
 • Bar
 • Jadalnia
 • Sklep - market
 • Sala telewizyjna
 • Kurs językowy
 • Internet
 • W mieście
 • Program animacyjny
 • Winda
 • Boisko

Symbol oferty:845/183 Pobierz:  pdf word qr


Cena podstawowa:
ubezpieczenie Signal Iduna KL/NNW/bagaż, certyfikat ukończenia kursu, 3 posiłki dziennie, materiały do nauki, 22 lekcji w tygodniu, transfer z/na lotnisko w obie strony, LCA-WAW, WAW-LCA, opieka polskiego opiekuna, uczestnik 11-19 lat, gadżety firmowe, pokój 4-5-osobowy z łazienką 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:
Link do tej oferty: (kliknij pole, aby zaznaczyć treść)
           wydarzenia na facebooku sprzedaż on-line

świadczenia

Cena on-line zawiera przelot

CYPR CYPR

Cypr jest trzecią co do wielkości po Sycylii i Sardynii wyspą na Morzu Śródziemnym i równocześnie najmłodszym - po Malcie - państwem w tej części Europy. Ślady kolonizacji brytyjskiej są obecne w codziennym życiu Cypryjczyków, którzy biegle mówią po angielsku, co sprzyja tym, którzy pragną uczyć się języka angielskiego właśnie na wyspie Afrodyty.

Cypr to nie tylko bogata historia z zabytkami sięgającymi imperium rzymskiego oraz niebywała gościnność Cypryjczyków, ale także piękne plaże, gorące Morze Śródziemne, zdrowy klimat i niepowtarzalne góry Troodos z najwyższym szczytem Olimpem, wznoszącym się na wysokości 1952 m n.p.m. W miejscowościach wypoczynkowych nie brakuje dyskotek, restauracji i tawern. Wyspa ta, mająca walory kulturalne i kulinarne, klimatyczne, historyczne i środowiskowe staje się idealnym miejscem wypoczynku i nauki.

Miejscowość Miejscowość

Limassol to duże nadmorskie miasto z przepiękną starówką, będące drugim co do wielkości miastem na Cyprze. To także duży ośrodek wypoczynkowy o kosmopolitycznym charakterze, zwany często miastem zabawy i rozrywki.

Lokalizacja Lokalizacja

Kampus ESSC znajduje się w samym sercu turystycznej części Limassol, zaledwie kilka minut od plaży, kafejek, restauracji oraz sklepów.

Opis szkoły Opis szkoły

English Sunny School of Cyprus jest szkołą letnią, od 2000 roku organizującą kursy i obozy dla dzieci i młodzieży w wieku 6-18 lat oraz dla dorosłych. Nauka odbywa się w grupach międzynarodowych (uczestnicy pochodzą głównie z Francji, Rosji, Włoch, Hiszpanii, Słowacji, Polski i innych krajów). Nauczyciele to profesjonalna lokalna kadra głównie pochodzenia anglosaskiego, z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych. Budynek, w którym odbywają się zajęcia, położony jest 15-20 minut piechotą od kampusu. Sale są odpowiednio wyposażone i dostosowane do prowadzenia zajęć.

Nauka w szkole Nauka w szkole

Nasi uczestnicy odbędą kurs angielskiego składający się z 22 lekcji w tygodniu (po 45 minut). Nauka prowadzona jest na wszystkich poziomach zaawansowania, w grupach liczących maksymalnie 15 osób. Dzieci 6-10 lat znajdują się w grupach 4-8 osobowych. Przydział do grup odbywa się na podstawie testu kwalifikacyjnego. Podczas zajęć nacisk położony jest na praktyczne wykorzystanie znajomości języka. Zapewniamy zestaw bezpłatnych materiałów do nauki. Kurs zakończony jest egzaminem i otrzymaniem certyfikatu. Osoby, które stracą 1 dzień zajęć będą odrabiać zajęcia po południu w formie konwersacji prowadzonych w sposób przyjemny i interaktywny.

Kurs przygotowujący do egzaminu IELTS (tylko lipiec)

Młodzież powyżej 15 lat, o poziomie minimum B1, zamiast kursu standardowego może wybrać kurs przygotowujący do egzaminu IELTS (za dopłatą). Kurs ten skierowany jest do osób pragnących studiować w języku angielskim lub pracować za granicą. IELTS to rozpoznawalny i ceniony na całym świecie certyfikat, wymagany przez zagraniczne uczelnie i często przez pracodawców. Kurs skupia się na rozwoju wszystkich kompetencji językowych i na technikach pozwalających na zdanie egzaminu w przyszłości.

Zakwaterowanie Zakwaterowanie

Uczestnicy obozu będą mieszkać na kampusie o standardzie hotelowym, położonym w dzielnicy Yermasogeia, zaledwie 400 metrów od plaży, sklepów, kafejek i dyskotek. Hotel zarejestrowany i sklasyfikowany w Cypryjskiej Organizacji Turystycznej. Obiekt oferuje zakwaterowanie w 2-3-osobowych apartamentach typu studio z łazienką oraz w 3 lub 5 osobowych apartamentach podzielonych na 2 pokoje 2-os. ze wspólną łazienką. Wszystkie apartamenty są klimatyzowane z łazienkami i balkonami, posiadają aneksy kuchenne z lodówkami.
Do dyspozycji uczestników przestronny basen z leżakami, kafeteria, restauracja i sala telewizyjna. W lobby hotelowym jest bezpłatny dostęp do WIFI, parking, recepcja, ogród, automaty do gry, bilard. Na terenie hotelu znajduje się duży zewnętrzny basen.

Wyżywienie Wyżywienie

3 posiłki dziennie: śniadanie, ciepły lunch i obiadokolacja w formie bufetu. Podczas posiłków podawana jest woda do picia.

Program popołudniowy Program popołudniowy

Obowiązkowy dla młodzieży do 17 roku życia.
Cypr jest idealną destynacją dla tych, którzy lubią ciepło, słońce i morze! Po południu szkoła proponuje różne gry, zabawy oraz wycieczki. Osoby, które wybrały standardowy program pojadą na 1 półdniową i 1 całodniową wycieczkę w tygodniu. Półdniowa wycieczka obejmuje zwiedzanie starego miasta Limassol, wyjazd do centrum handlowego z grą w kręgle lub wycieczkę na plażę poza Limassol np. Curium Beach. Jeśli chodzi o wycieczkę całodniową, w jednym tygodniu pojedziemy na krajoznawczą podróż np. do stolicy Cypru Nikozji lub do antycznego Pafos. Zobaczymy tam grecki amfiteatr, antyczne mozaiki i skałę, na której według legend wyłoniła się z piany morskiej Bogini Miłości Afrodyta. W kolejnym tygodniu natomiast udamy się na cały dzień zabawy do parku wodnego, który zadowoli każde gusta! Są tu atrakcje dla każdego: od sztucznych fal w basenie i spokojnej rzeki, gdzie można odpocząć na pontonie, po zjeżdżalnie o różnym stopniu nachylenia. Ci co lubią ekstremalne doznania i dreszczyk adrenaliny nie mogą ominąć pionowego Kamikadze! Ponadto w każdym tygodniu gra w siatkówkę plażową, rejs łódką motorową lub jazda na bananie, pływanie na rowerze wodnym i kajaku, gry i zabawy językowe jak np. kalambury, czy warsztaty kulinarne żeby poznać proste przepisy na przysmaki cypryjskie. Oczywiście będzie też czas na plażowanie! Wieczorem zajęcia sportowe (fitness, siatkówka, koszykówka lub piłka nożna), karaoke, wieczór talentów czy olimpiada, oraz projekcje wideo przy basenie.

Dzieci 6-10 lat mają odrębny program, chociaż niektóre punkty mogą się pokrywać. Zajęcia są specjalnie dostosowane do wieku i zainteresowań dzieci.

Młodzież 17-18 lat może wybrać pakiet animacyjny bez wycieczek, który obejmuje tylko animacje prowadzone przez kadrę szkoły.

Dorośli mogą wykupić wycieczki na miejscu. Możliwe też rejsy do Izraela na zapytanie.

Dodatkowe opcje Dodatkowe opcje

Nowość! Profesjonalne zajęcia z wizerunku!
Wybrane terminy! Dopłata 500 zł

23.06-07.07 (2 tygodnie)
06.08-20.08 (2 tygodnie)

W pierwszym turnusie proponujemy dodatkowo zajęcia z kreatywnego wizerunku z profesjonalnym Style-Coachem dla dziewczynek jak i chłopców prowadzone przez Szkołę Męskiego Stylu Agnieszkę Świt-Kamińskiej! Warsztaty dostosowane specjalnie do dzieci i młodzieży, podczas których dowiemy się jak się ubierać i malować wraz z zajęciami praktycznymi i ćwiczeniami! Przewidziane zajęcia z charakteryzacji, poszukiwania trendów, ze stylizacji, gdzie nauczymy się jak dobierać kolory i stroje do sylwetki. Ponadto sposoby pakowania i konserwacji rzeczy podczas podróży oraz ekonomicznego pakowania walizki.

Kurs windsurfingu lub kitesurfingu
Młodym miłośnikom sportów wodnych proponowany jest kurs windsurfingu. Kurs świetnie nadaje się dla tych, którzy po raz pierwszy rozpoczynają przygodę z windsurfingiem. Dla osób pełnoletnich możliwy jest kurs kitesurfingu. Kursy te są dostępne w każdym terminie. Standardowy kurs to 6 godzin zajęć praktycznych plus zajęcia teoretyczne (zależne od poziomu zaawansowania uczestnika). Polecamy każdemu fanowi wodnych szaleństw!

Transport Transport

Przelot grupowy z Warszawy lub Katowic. Zbiórka na lotnisku w hali odlotów na 2 godziny przed planowanym odlotem. Lot odbywa się w grupie; w niektórych terminach bez opiekuna. W takim przypadku dzieci i młodzież są odprawiane na lotnisku przez pracownika biura i odbierane na lotnisku na Cyprze przez polskiego opiekuna lub szkolnego przedstawiciela. W przypadku wybranych lotów z Katowic, które odbędą się bez opiekuna, min. 1 uczestnik z grupy musi mieć ukończone 14 lat (szkoła odbiera uczestników z lotniska na Cyprze).

Opieka Opieka

Podczas pobytu dzieci i młodzież do 18. roku życia znajduje się pod stałą opieką polskiej i zagranicznej kadry. Dzieci 6-9 lat akceptowane są wyłącznie razem z rodzicami i mieszkają razem z nimi w pokoju.

Towarzyszący rodzice Towarzyszący rodzice

Również rodzice mogą uczestniczyć w wyjeździe! Oferujemy tutaj dwie opcje:

 • rodzice twarzyszący wraz z kursem językowym (kurs 22 lekcji w tygodniu, zakwaterowanie z wyżywieniem, samolotem, transferem grupowym, ubezpieczeniem)
 • rodzice towarzyszący bez kursu językowego w tym samym obiekcie co dzieci (zakwaterowanie z wyżywieniem, samolotem, transferem grupowym, ubezpieczeniem)

 • Cena obejmuje Cena obejmuje

 • Kurs języka angielskiego: 20 lub 22 lekcje w tygodniu
 • Zakwaterowanie w klimatyzowanych pokojach
 • Wyżywienie: 3 posiłki dziennie
 • Przelot Warszawa-Larnaka-Warszawa
 • Transfer z/na lotnisko
 • Opiekę polskiego opiekuna
 • Ubezpieczenie KL/NNW/NWS/bagaż
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Materiały do nauki
 • Pakiet powitalny: zeszyt, długopis, T-shirt, torba szkolna

 • Dodatkowo płatne Dodatkowo płatne

 • Obowiązkowy program popołudniowy:
 • dla dzieci i młodzieży poniżej 17. roku życia: 75 EUR/tydzień, 150 EUR/2 tygodnie, 225 EUR/3 tygodnie płatne opiekunowi na lotnisku
 • dla młodzieży od 17. roku życia (obejmuje animacje, gry i zabawy, wejścia do dyskoteki): 30 EUR/tydzień, 60 EUR/2 tygodnie (ew. wycieczki fakultatywne płatne na miejscu). Możliwość wykupienia pełnego pakietu z wycieczkami w cenie 150 EUR/2 tygodnie.

 • Dopłata do dziecka 6-10 lat: 330 PLN/tydzień (ze względu na mniejszą liczbę uczestników w klasie oraz dodatkową opiekę - 1 opiekun na 8-10 osób)
 • Dopłata do lekcji przygotowujących do egzaminu IELTS w lipcu (dla młodzieży 15+): 390 PLN/2 tyg.

 • Napoje do obiadokolacji (oprócz wody)
 • Kurs windsurfingu 300 EUR/6 godzin

 • Informacje praktyczne Informacje praktyczne

  Osoba wyjeżdżająca na kurs powinna zabrać ze sobą słownik, paszport, adapter, kostium kąpielowy, nakrycie głowy, krem z filtrem.

  SUGEROWANE KIESZONKOWE: 150 Euro na 2 tygodnie

  UBEZPIECZENIE UBEZPIECZENIE

  ATJ LINGWISTA gwarantuje Klientowi umowę ubezpieczeniową na okres wyjazdu: polisa SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A..Z tytułu umowy Klientowi przysługują odszkodowania: od kosztów leczenia, od nieszczęśliwych wypadków, utrata bagażu.
  Kwoty ubezpieczenia:
  KL: (koszty leczenia) równowartość w PLN 10 000 EUR
  NNW: (nieszczęśliwe wypadki) 15000 PLN
  Bagaż: 800 PLN

  Istnieje możliwość zawarcia dodatkowego ubezpieczenia na wyższe kwoty za pośrednictwem naszej strony internetowej (kliknij tutaj),
  jak również ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie oraz od chorób przewlekłych (informacje na ten temat dostępne w naszym biurze lub u agenta).


  Atrakcje

  Kurs windsurfingu lub kitesurfingu
  Młodym miłośnikom sportów wodnych proponowany jest kurs windsurfingu. Kurs świetnie nadaje się dla tych, którzy po raz pierwszy rozpoczynają przygodę z windsurfingiem. Dla osób pełnoletnich możliwy jest kurs kitesurfingu. Kursy te są dostępne w każdym terminie. Standardowy kurs to 6 godzin zajęć praktycznych plus zajęcia teoretyczne (zależne od poziomu zaawansowania uczestnika). Polecamy każdemu fanowi wodnych szaleństw!

  Godziny wyjazdów

  Terminy i ceny

  termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi Schowek
  2018-06-23 - 2018-07-07   (Sobota - Sobota) 15 4489 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
  2018-06-23 - 2018-07-13   (Sobota - Piątek) 21 5789 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
  2018-06-29 - 2018-07-13   (Piątek - Piątek) 15 4489 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
  2018-07-12 - 2018-07-27   (Czwartek - Piątek) 16 4640 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
  2018-07-30 - 2018-08-13   (Poniedziałek - Poniedziałek) 15 4640 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
  2018-07-30 - 2018-08-20   (Poniedziałek - Poniedziałek) 22 6140 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
  2018-08-06 - 2018-08-20   (Poniedziałek - Poniedziałek) 15 4640 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
  Komentarze (0)
  Ocena: 0

  Jeśli masz pytanie, skorzystaj z formularza kontaktowego...
  Vitruvius.pl - administrator tego portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

  Dziękujemy za dodanie komentarza.

  Zarejestruj się w systemie lojalnościowym i zbieraj za każdą opinię 50 punktów lojalnościowych i wymieniaj punkty na nagrody.

  Powiększ mapę